Novinky 

2. turnaj Sparta Babytenis Tour - zima 2016

10.01.2016 | Leona Lásková | Novinky
2.  turnaj Sparta Babytenis Tour - zima 2016


Předvánoční turnaj babytenisu zná své vítěze. V kategorii chlapců opět a celkem jednoznačně zvítězil Josef Sedlář 07. Jako druhý skončil Maxim Mrva 07 a do semifinále se probojovali Jan Kumstát 07 a Štěpán Sklenička  07.


V kategorii dívek obhájila vítězství z minulého turnaje Marie Slaměníková 07. V semifinále porazila až v tie-breaku z mečbolu domácí bojovnici Alisu Oktiabrevu 08 a ve finále porazila také v tie-breaku sparťanku Terezu Valentovou 07. Do druhého semifinále se probojovala Anna Lebrušková 07. Je nutné vyzvednout také výkon domácí Amy Suché 07, která vyhrála skupinu, kde porazila finalistku a domácí spoluhráčku Terezu Valentovou 07 a ve finálovém pavouku prohrála ve čtvrtfinále s vítězkou Slaměníkovou.


Podrobné výsledky celého turnaje najdete na stránkách ČTS http://www.cztenis.cz/turnaj/906530/sezona/Z1516/vysledky


3. turnaj Sparta Babytenis Tour - zima 2016 se bude konat v neděli 31.1.2016.


Chtěli bychom Vás poprosit, pokud se našich turnajů nezúčastníte a jste přihlášení, omlouvejte se. V případě, že najdete jakoukoliv nesrovnalost, informujte nás na l.laskova@tkspartapraha.cz. Děkujeme za spolupráci.

 

 

 

 

 


Chlapci - Sparta Babytenis Tour - zima 2016 - celkové pořadí
Dívky- Sparta Babytenis Tour - zima 2016 - celkové pořadíPořadíHráčIIISoučet bodů
PořadíHráčkaIIISoučet bodů1.Sedlář Josef 07200200400
1.Slaměníková Marie 072002004002.Mrva Maxim 07150150300
2.Zourková Lucie 07150602103.Kumstát Jan 07100100200
3.Lebrušková Anna 07601001604.-6.Komínek Kryštof 0810020120
4.Valentová Tereza 070150150
Perníček Lukáš 076060120
5.-6.Rakoušová Kateřina 0710040140
Sysel Lukáš 076060120

Oktiabreva Alisa 08401001407.-10.Sklenička Štěpán 070100100
7.Suchá Amy 076060120
Horáček Josef 074060100
8.-11.Valentová Karolína 071000100
Sanders Oliver 076040100

Melicharová Kateřina 086040100
Škrlík Mathias 084060100

Bláhová Ema 07604010011.-12.Šulc Jakub 07602080

Pancová Julie 074060100
Klofáč Tobiáš 07404080
12.-14.Rabová Anika 0740206013.-14.Schleiss Benedikt 07402060

Linhartová Nela 07402060
Falta Oliver 07204060

Svobodová Jana 080606015.-16.Krejčí Matyáš 078401050
15.Havelková Laura 07401050
Loužecký Jan 07302050
16.Grobárová Julie 074054517.-23.Frolich Jan 0704040
17.-22.Nováková Laura 0840040
Hanák Ondřej 0740040

Nováková Vanessa 0740040
Chodora Radek 0740040

Donald Natálie 08202040
Chodura Sebastián 07301040

Jandová Nela 07202040
Kusý Jakub 0940040

Kultová Ellen 07202040
Severýn Václav 0804040

Samsonová Laura 0804040
Stejskal Adam 0704040
23.-24.Klemšová Simona 0720103024.Celina Tobiáš 0730535

Melicharová Michaela 0920103025.-27.Kozlovský Matyáš 07201030
25.-31.Holubová Tereza 02-0720020
Šidlík Jan 08201030

Lepková Simona 0720020
Šichtař Samuel 0730030

Krejčová Tereza 082002028.-37.Dvořák Filip 0720020

Sekerková Veronika 09101020
El Gazzar Tarek 0720020

Divilová Sára 07101020
Grois Ondřej 0720020

Soukupová Lucie 07101020
Khromej Aleksandr 0802020

Bervid Viktoria 0802020
Klíma Jakub 0720020
32.Těhníková Ester 0810515
Klíma Jakub 0702020
33.-36.Bartošová Barbora 0810010
Kločurek Daniel 0702020

Kaplanová Karolína 0710010
Koutek Kryštof 0720020

Svítilová Adéla 0710010
Kubec Filip 0720020

Drbalová Linda 0910010
Zavřel Jaroslav 0820020
37.-39.Kneževičová Sára 0850538.-39.Linhart Adam 0951015

Klůfová Iva 07505
Rašín Jakub 0710515

Holubová Tereza 01-0705540.-50.Bursa Tomáš 0701010






Flídr Rodan 0710010






Gerschpacher Thomas 0710010






Goca Mikuláš 0710010






Jumar Jakub 0710010






Kabourek Jakub 0710010






Kloub Milan 0710010






Kotrc Aleš 0810010






Procházka Adam 0810010






Přáda Jaroslav 0901010






Spurný Daniel 0810010





51.-53Ladman Filip 09505






Psota Jan 08055






Růžička Jan 07505




 

 

 

 

head partneři
  • Masters zima 2017

  • Alisa Oktiabreva a Mathias Škrlík

Sparta Babytenis
FB