Masters - Sparta Head Babytenis a Minitenis zima 2016

06.04.2016 | Leona Lásková | Novinky

Společné foto babytenis

V neděli 27.3.2016 proběhlo Masters naší zimní Tour.

V kategorii dívek (babytenis) zvítězila s velkým přehledem a bez ztráty jediného gemu Brenda Fruhvirtová 07, ve finále zdolala Terezu Valentovou 08. Do semifinále se probojovaly Amy Suchá 07 a Marie Slaměníková 07.

Kategorii chlapců (babytenis) vyhrál Maxim Mrva 07, který se ve finále utkal se Štěpánem Skleničkou 07. V semifinále skončili Adam Stejskal 07 a Lukáš Sysel 07.

Poprvé jsme pořádali superfinále, kde se utkala vítězka děvčat Brenda Fruhvirtová s vítězem chlapců Maximem Mrvou. Brenda zvítězila v super tie-breaku 10-5.

V kategorii minitenisu opět dominoval favorit Leon Sloboda 09, na jehož strunách ve finále skončila Linda Drbalová 09. Semifinále si vybojovali Erik Růžička 09 a Matěj Fejka 09.

Podrobné výsledky najdete v sekci "Výsledky"

První turnaj letní Sparta Head Babytenis Tour se bude konat dne 3.7.2016. Všechny termíny našich turnajů najdete v odkaze zde.