Školička TK 

INFO ŠKOLIČKA

 

Vážení tenisoví příznivci, vítáme Vás v sekci sparťanské školičky. Školička je určena všem malým dětem od 3* do 7 let (maximálně 8* let), které si chtějí osvojit základní tenisové techniky, aktivně trávit volný čas, rozvíjet své pohybové dovednosti, nebo jen získat nové kamarády. Během tohoto období se děti připravují na malém kurtě.

 


Děti jsou na tréninky rozděleny do skupinek podle věku a jejich tenisové úrovně. Ve skupince jsou maximálně tři děti. V následujícím odkaze můžete zhlédnout průřez hodiny tréninku: Sparta Video - kid´s tennis

Rozvrh tréninků je stálý po celou sezónu, která trvá od začátku září do konce června. Během letních prázdnin tenisová školička neprobíhá.

Nejvhodnější termín k nástupu nových zájemců do školičky je na začátku května nebo na začátku září, ale děti nabíráme během celé sezóny a přiřazujeme je do již zaběhlých  skupinek. Tenisovou raketku doporučujeme pořídit až po konzultaci s trenérkou, ta doporučí její správnou velikost.

 


 

V průběhu zimní sezóny se mohou děti účastnit tzv. "pohybovek", které jsou velmi oblíbené a navíc jsou důležitou průpravou pro tenisový trénink.

Dále pro naše děti pořádáme turnaje "Sparťanskou pětku". Turnaje jsou rozděleny do tří kategorií – minikurt, střední kurt a standardní kurt.

V době prázdnin zabezpečujeme aktivitu dětí formou týdenních kurzů, tzv."Letních kempů", kde děti tráví celý den se zkušenými trenéry, mají zajištěnu celodenní stravu a bohatý program, nejen sportovní. Odpoledne si rodiče děti vyzvedávají.

V tenisové školičce trénují zkušené trenérky, které spolu komunikují ohledně způsobu vedení svěřenců, proto není problém, pokud dítě hraje s různými trenérkami v rámci naší školičky.


Od 8 let věku navazuje na model TŠ program Tenisové akademie nebo pro talentované děti program sportovního úseku, a to již na standardním dvorci.

Tenisové raketky, oblečení, obuv, švihadlo aj. je možné zakoupit v našem klubovém obchodě, pokud je dítě členem tenisové školičky, tak obdrží slevu.

Podmínky Tenisové školičky a ceník najdete v odkaze na stránkách
TK Sparta Praha zde:  "Ke stažení".

V případě zájmu o další informace prosím kontaktujte hlavní trenérku Ing. Leonu Láskovou.

Tel.: 724 074 000
E-mail: l.laskova@tkspartapraha.cz

head partneři
  • Masters zima 2017

  • Alisa Oktiabreva a Mathias Škrlík

Sparta Babytenis
FB